top of page
GPro (15).png

BUDOWANIE ZESPOŁÓW

Oferuję kompleksową usługę budowania zespołów, której celem jest dostarczenie najlepszych kandydatów do Twojej firmy.

 

Moja praca zaczyna się od ustalenia i zrozumienia Twoich potrzeb, celów biznesowych oraz kultury organizacyjnej.

Dzięki temu jestem w stanie dotrzeć do Specjalistów, dla których Twoja firma i realizowane przez nią projekty będą interestujace na długi czas.

Oferta obejmuje:

 1. Modelowanie procesu rekrutacji - pomogę Ci w określeniu potrzeb i oczekiwań wobec nowych pracowników oraz w ustaleniu procesu rekrutacji, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

 2. Headhunting - będę poszukiwać najlepszych kandydatów dla Twojej firmy, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę w branży IT. Będę działał w sposób szybki i skuteczny, aby dostarczyć Ci najlepszych specjalistów.

 3. Wsparcie w procesie rekrutacji - będę wspierał Cię w procesie rekrutacji, przeprowadzając rozmowy kwalifikacyjne, analizując kompetencje kandydatów i rekomendując najlepsze rozwiązania.

 4. Budowanie zespołów - po zebraniu odpowiedniej ilości informacji i przeprowadzeniu analizy rynku pracy, będę budował dla Ciebie zespół, który będzie działał zgranie i efektywnie.

 5. Monitoring i wsparcie po rekrutacji - planowanie i przeprowadzanie sesji feedback'owych, daje wsparcie dla Twojego zespołu oraz niweluje ryzyko przedwczesnego odejścia z pracy.

Dzięki mojej specjalizacji w branży IT, jestem w stanie zapewnić Ci kompleksową obsługę rekrutacji w tym sektorze, dostarczając najlepszych kandydatów do Twojej firmy.

Zapewniam profesjonalizm, skuteczność oraz pełne zaangażowanie w realizację Twoich celów biznesowych.

 

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Podejmując ze mną współpracę zyskujesz Ambasadora marki, który w imieniu Twojej firmy, zadba pozytywny Candidate Experience

Moje metody są skuteczne, jeśli w trakcie współpracy zostaną zachowane poniższe uwarunkowania:

 1. Wzajemne zaufanie, potwierdzone przedpłatą.

 2. Swoboda działa - decyduję o doborze metod i źródeł dotarcia do kandydatów.

 3. Wyłączność realizacji zlecenia.

 4.  Rekrutacja jawna, dostosowana do wymogów kampanii No Fluff Jobs #szanujsiebie, w tym zgoda na publiczne posługiwanie się nazwą firmy oraz logo.

 5. Dostosowanie marketingu rekrutacyjnego do grupy docelowej.

 6. Informacje zwrotne - spotkania statusowe, feedback dla kandydatów.

 7. Brak limitu na liczbę rekomendacji, przy jednoczesnym monitorowaniu aktualności wymagań.

 8. Jeśli oczekujesz gwarancji na kandydatów, to musimy zacząć od konsultacji z modelowania procesów on-boarding'owych oraz usprawniania komunikacji z nowymi pracownikami, tak by pierwsze tygodnie pracy były dla nich ekscytującym, ale bezstresowym przeżyciem. 

 9. Działania rekrutacyjne poprzedzają spotkania z Hiring Managerami.
   

Rynek rekrutacyjny jest bardzo dynamiczny, wymagania kandydatów zmieniają się, dlatego śledzę trendy rynkowe, analizuję dostępne raporty branżowe, prowadzę własne badania i statystki. 

MODEL PRACY

HEAD-HUNTING

Headhunting to specjalistyczna usługa rekrutacyjna polegająca na aktywnym poszukiwaniu i rekrutowaniu najlepszych kandydatów z rynku pracy.

 

Jest to szczególnie ważne w przypadku rekrutacji na stanowiska specjalistyczne lub wyższego szczebla, dla których znalezienie odpowiedniego kandydata może być trudne, czasami wręcz niemożliwe za pomocą tradycyjnych metod rekrutacyjnych.

Każdy proces headhuntingu jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta.

Kandydaci wyselekcjonowani w procesie headhuntingu są następnie zapraszani do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której zostają przebadani pod kątem posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Usługa headhuntingu to idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują najlepszych specjalistów z branży, a jednocześnie chcą zaoszczędzić czas i zminimalizować koszty związane z procesem rekrutacji.

 

Dzięki headhuntingowi, klient otrzymuje dostęp do najlepszych kandydatów, którzy często nie szukają aktywnie pracy, a jednocześnie spełniają wszystkie wymagania danego stanowiska.

Jestem ambasadorką prowadzenia świadomej rekrutacji i sprawiedliwego wynagradzania freelancerów - w przypadku doradztwa rekrutacyjnego płaci się za usługi pozyskania kandydata, a nie utrzymania pracownika - na ten obszar ma wpływ wielu innych pracowników Twojej firmy. 

 

Wieloletnie doświadczenie Managerskie, utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobrze zaprojektowane procesy wewnętrzne i odpowiednio zaplanowany proces rekrutacji, niweluje ryzyko odejścia z pracy w pierwszych 6 miesiącach do 99%.

Nie udzielam gwarancji na kandydatów, ponieważ nie mam wpływu na poniższe aspekty:
 

 1. Kandydaci są jednostkami autonomicznymi - pomimo starannego doboru i analizy, headhunterzy nie mają pełnej kontroli nad ich decyzjami. 

 2. Firma może przedstawiać swoją kulturę organizacyjną, jako otwartą, przyjazną i zmotywowaną, podczas gdy w rzeczywistości może panować napięta atmosfera, a ludzie nie mają ze sobą dobrych relacji.
   

 3. Projekty mogą być przedstawione jako ekscytujące i dynamiczne, podczas gdy w rzeczywistości nie mają one właściwych zasobów ani dobrych procesów, co powoduje opóźnienia i zniechęcenie wśród pracowników.

 
W zamian gwarantuję profesjonalizm, aktywną komunikację i totalny ownership powierzonego procesu. 
 

GWARANCJE

WYCENA

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. 

 

Warunki brzegowe i modele rozliczenia:

 1. Przedpłata:

  • 15 - 30% estymowanego success fee per rola,​​

  • bezzwrotna i jednorazowa, ale przypisana do konkretnego zlecenia, co oznacza, że jeśli szukasz kilku specjalistów na stanowisko np. Java Developer, to obowiązuje jedna przedpłata. Natomiast, jeśli poszukiwani są specjaliści z dwóch różnych dziedzin, to będą obowiązywały dwie przedpłaty. 

 2. Success fee model I:

  • 15 - 30 %​ rocznego wynagrodzenia wybranego kandydata/tki brutto, z zachowaniem minimalnej kwoty gwarantowanej. 

  • płatność podzielona na 3 faktury:

   • 1 w chwili podpisania umowy z kandydatem.​

   • 2 w dniu rozpoczęcia pracy,

   • 3 po pierwszym miesiącu pracy,

   • Jeśli dzień podpisania umowy jest jednocześnie pierwszym dniem pracy, to cały proces przesuwa się o jeden miesiąc, czyli ostatnia FV jest wystawiana po drugim miesiącu pracy. 

 3. Success fee model II:

  • 15 - 30 % miesięcznego, realnego wynagrodzenia, co oznacza, że rozliczamy się na podstawie comiesięcznych raportów i płacisz tylko za przepracowane dni. 

  • Obowiązuje maksymalnie przez pierwsze 12 miesięcy, jednak nie mniej niż 6 miesięcy, czyli przy rezygnacji po np. 4 miesiącach, będzie miała zastosowanie faktura wyrównawcza za okres dodatkowych 2 miesięcy w pełni przepracowanych.


Zanim przedstawię Ci konkretną ofertę, czeka nas minimum jedno, godzinne spotkanie, w trakcie którego zweryfikujemy, czy i jak będę mogła Cię wesprzeć w drodze do osiągnięcia celu.

przedpłata

Klient, który uiszcza bezzwrotną przedpłatę, zwykle jest bardziej zaangażowany w proces rekrutacyjny, co motywuje do dokładnego określenia wymagań. Aktywniej uczestniczy w procesie selekcji kandydatów.

Dla headhuntera jest zabezpieczeniem przed rezygnacją z procesu, oraz zwiększa motywację do wysiłku i podejmowania jeszcze bardziej skutecznych działań rekrutacyjnych.

PRZEDPŁATA

bottom of page